Na šetalištu od mosta u naselju Kotor do kupališta na Brani nastavljeni su radovi na uređenju i stvaranju optimalnih uslova uoči predstojeće ljetnje sezone.
Na kupalištu „Brana“ u toku su radovi na pripremi dionice šetališta za asfaltiranje. Podsjećamo da je nakon posljednjih poplava došlo do urušavanja dionice šetališta i bilo je neophodno da se ona sanira.
„Vremenske prilike idu na ruku izvođaču radova i uskoro će svi sugrađani imati ovu dionicu šetališta na raspolaganju u punom kapacitetu“, istakao je načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan.
Prethodno je u objektu koji je namijenjen za kupače dovedena voda, a u samom objektu nalaze se dvije kabine za presvlačenje i dva toaleta, kao i česma.
„Postavili smo i vanjsku česmu, a uskoro ćemo krenuti sa realizacijom projekta postavljanja rasvjetnih tijela na šetalištu od Kotorskog mosta do stepeništa iznad teretane na otvorenom“, naglasio je Sakan.
Posebnu draž ovom kupalištu daju i sadnice, a jedan dio onih koje su se osušile u prethodnom periodu nedavno je zamijenjen novim sadnicama.



