Foto izvor: Glas Kotor Varoša
Načelnik opštine Kotor Varoš Zdenko Sakan uputio je čestitku sugrađanima katoličke vjeroispovijesti, sveštenstvu i svima koji Uskrs slave po gregorijanskom kalendaru, povodom najvećeg hrišćanskog praznika.
„Uskrs nas poziva na promišljanje i podsjeća da su mir, dobročinstvo i solidarnost najviše ljudske vrijednosti koje jedni prema drugima treba da njegujemo svakodnevno, a naročito u trenucima kada smo suočeni sa izazovima i nedaćama. Želim vam srećan veliki hrišćanski praznik koji slavi vaskrsenje Hrista, a sa njim i oživljavanje ljubavi, dobrote i razumijevanja koji su nam potrebni za bolje sutra. Proslavite Uskrs sa svojom porodicom i prijateljima, u zdravlju, radosti i blagostanju, vođeni idejom ličnog i opšteg dobra i napretka“, poručio je načelnik Sakan.
